Kan een kantoorprinter rapporteren wie wat print, scant en kopieert?

Afhankelijk van het printersysteem en de gebruikte beheersoftware kan inzicht worden verkregen in print-, scan- en kopieeractiviteiten van gebruikers of afdelingen. De mate van detail verschilt per oplossing, waardoor vooraf duidelijk moet zijn welke informatie de organisatie daadwerkelijk nodig heeft en met welk doel deze wordt verzameld.

V

Basisbeheer

Binnen Toshiba kan TopAccess worden gebruikt voor beheer, instellingen en bepaalde log- en statusinformatie. Dit onderdeel bekijken we altijd in samenhang met de manier waarop de organisatie werkt, de gewenste continuïteit en de afspraken die met de leverancier worden gemaakt.

Uitgebreidere software

Rapportages kunnen worden opgebouwd rond gebruikers, afdelingen, zwart-wit, kleur, print, kopie en scan. Waarom? Niet om zonder reden te controleren, maar om volumes, kosten en gebruik van apparatuur beter te begrijpen.

Onze belangrijkste tip

Verzamel alleen rapportagegegevens wanneer je weet wat je ermee wilt bereiken.